کشیدگی ردیف و محتوا

امروزه حوزه علوم زیستی به مرحله‏‌ای از رشد و بلوغ رسیده است که هر روز شاهد ظهور فناوری‏‌های نوینی در این عرصه هستیم. گسترش بازار فناوری­‌ها و محصولات این حوزه گامی مهم در جهت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ارتقای کیفیت زندگی به شمار می­‌رود.

خدمات مربوط به توسعه کسب و کار و تجاری‌سازی فناوری‏‌های نوین، به عنوان حلقه اتصال فناوری و بازار، با هدف خلق ثروت مبتنی‌بر دانش بومی در «ایوان فناوری و نوآوری افرا» طراحی شده که این فرایند با شناسایی طرح­‌های فناورانه آغاز می­‌گردد.در این راستا، ایوان فناوری و نوآوری افرا به عنوان گام اول از برنامه تجاری‌سازی فناوری­‌های حوزه علوم زیستی، از شما فناور محترم دعوت می­‌کند تا کلیات طرح خود را در قالب فرم پیوست برای ما ارسال نمایید. همکاران ما در گروه زیست فناوری شرکت پس از بررسی اولیه طرح و در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با شما تماس خواهند گرفت و ادامه روند همکاری در جلسات کارشناسی پیگیری خواهد شد.

خدمات قابل ارائه:

  • ارزیابی سطح آمادگی فناورانه
  • ترسیم نقشه راه تجاری سازی فناوری
  • جذب سرمایه و تامین مالی برای تیم‌های آماده
  • انجام تحقیقات بازار و مطالعات اقتصادی طرح فناورانه
  • استقرار تیم‌های نوپا در شتابدهنده جهت رسیدن به پروتوتایپ

پژوهشگران و فناوران محترم در این حوزه، می‌‏توانند با مراجعه به سایت ایوان فناوری و نوآوری افرا فرم اولیه را دانلود نموده و پس از تکمیل اطلاعات، آن را به ایمیل info@afrainnovation.com یا شماره واتساپ 02176251097 ارسال نمایند. طرح‏‌های ارسال شده در کارگروهِ ارزیابی، بررسی شده و پس از تأیید، با صاحبان طرح تماس حاصل خواهد شد.

دانلود فرم اولیه پیشنهاد (نسخه ورد)

دانلود فرم اولیه پیشنهاد (نسخه پی‌دی‌اف)

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

error: