کشیدگی ردیف و محتوا

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX 2019 که با همکاری پارک فناوری پردیس، مرکز شتابدهی نوآوری و شبکه فن بازار ملی ایران برگزار شده بود پس از ۴ روز تلاش و حضور شرکت های دانش بنیان داخلی و مهمانان خارجی امروز به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه از سال ۱۳۹۰ با هدف تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت ها و سرمایه گذاری روی طرح ها و استارتاپ آغاز به کار کرد.در حاشیه این نمایشگاه، اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه نیز به مدت دو روز با حضور وزرا و نمایندگان کشور‌های عضو اسکاپ و همچنین آلیز جاباما معاون دبیرکل سازمان ملل در منطقه آسیا و اقیانوسیه به میزبانی معاونت علمی و فناوری برگزار شد.

هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی INOTEX 2019 در حالی برگزار شد که نزدیک به ۲۰۰ استارتاپ، ۱۰۰ شرکت دانش بنیان، ۱۴ مخترع و ۱۲ پارک فناوری در آن حضور داشتند و بسیاری از شرکت‌ها  با برگزاری نشست‌های مختلف طرح‌های خود را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه کردند.

این نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا صاحبان ایده و فناوران ایرانی در ۴ بخش مختلف اینوتکس استیج، کافه سرمایه، اینوتکس پیچ و اینوتکس تلنت بتوانند با سرمایه‌گذاران رودرو به بحث و گفتگو بپردازند.

 

 

error: