Skip to main content

 

نشست تخصصی فرصت های فناوری نانو در صنایع داروسازی ، روز سه شنبه مورخ  ۹۸/۰۷/۰۲ در حاشیه نمایشگاه بین المللی “ایران فارما ۲۰۱۹” برگزار می شود.

در راستای توسعه‌ی فناوری نانو در حوزه بهداشت و سلامت، نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی با حضور شرکت‌های داروسازی، فناوران و تولیدکنندگان تجهیزات مربوطه در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در تاریخ ۲ مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف افزایش بهره وری و توسعه محصولات جدید در صنعت داروی کشور اقدام به برگزاری نشست تخصصی تحت عنوان «فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی» کرده است.  ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناوری های پیشرفته نانویی در ۳ حوزه تجهیزات و ماشین‌آلات، نانوداروها، و آب و پساب ، معرفی فناوران و شرکت های تولیدکننده، معرفی سیاست ها و الگوهای حمایتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در به کارگیری فناوری های نانویی در صنایع دارویی از سرفصل های این نشست خواهد بود.

در انتهای این نشست، متقاضیان فناوری و سرمایه‌گذاران به منظور آشنایی بیشتر با فناوری‌های ارائه شده در جلسات B2B به بررسی جزئیات فناوری های ارائه شده خواهند پرداخت.

ایوان فناوری و نوآوری افرا به عنوان مجری و کارگزار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزاری این نشست را به عهده خواهد داشت.

متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://evnd.co/0sR4u ، مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن ۷۶۲۵۱۰۹۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

محل برگزاری : تهران- مصلی امام خمینی (ره) – سالن افتتاحیه نمایشگاه

زمان : ۲ مهرماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۴

 

AmirAdmin

Author AmirAdmin

More posts by AmirAdmin
error: