کشیدگی ردیف و محتوا

با سلام و احترام

شرکت “ایوان فناوری و نوآوری افرا” با شعار “خلق ثروت در صنعت با راهکارهای فناورانه ” و با هدف حرکت در مسیر توسعه نوآوری و تجاری‌سازی فناوری‌های متخصصان داخلی، در تلاش است با ایجاد هماهنگی بین بازیگران اصلی زیست بوم فناوری و نوآوری کشور یعنی جامعه فناوران، صنایع، سرمایه‌گذاران و نهادهای حمایتگر حاکمیتی، از طریق ایجاد زبان مشترک موجب تحقق همکاری‌هایی اثربخش گردد.

ماموریت‌های اصلی طراحی‌شده در این شرکت عبارتند از:

ارزش‌های سازمان ما عبارتند از: اخلاق، تلاش، نظم، صداقت و دقت.

اگر فکر می‌کنید تولید و مدیریت محتوا در سایت و شبکه‌های اجتماعی برایتان به قدر کافی جذاب است و موضوع کسب و کار ما را ارزشمند می‌بینید، تا پایان اسفند ۹۷، در حداکثر ۵ پست در توییتر یا اینستاگرام، به ما ثابت کنید که نباید فرصت همکاری با شما را از دست بدهیم.

کافیست در اینستاگرام و توییتر، صفحه‌تان عمومی باشد و پست‌هایتان را (در هر دو شبکه اجتماعی) با هشتگ #ایوان_فناوری_و_نوآوری_افرا منتشر کنید. ما پست‌ها را میبینیم.

هدف از این مرحله تشخیص میزان خلاقیت شما در تولید محتواست. درصورت برگزیده شدن، برایتان طی جلسه‌ای از کسب و کارمان بیشتر می‌گوییم و توان طراحی و برنامه‌ریزیتان را می‌سنجیم. حتماً به کمک شما موفقیت‌های بیشتری در پیش خواهیم داشت.

 

error: