Skip to main content

دومین رویداد از طرح تواناسازی کارآفرینان و فناوران (تیکاف) با حضور بیش از ۹۰ مخترع و صاحب طرح در تاریخ ۱۱ الی ۱۳ اریبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار شد.  هدف از برگزاری این دوره، ارائه آموزش طراحی مدل کسب‌وکار و تدوین طرح کسب‌وکار، تیم‌سازی، روش‌های تأمین مالی و آموزش‌های اولیه با محوریت تجاری‌سازی و دستیابی به مهارت‌های لازم برای ایجاد ارزش‌افزوده از اختراعات به مخترعین بود.

 طرح تیکاف آذرماه سال ۹۷ با حمایت بنیاد ملی نخبگان و شبکه نوآوری تهران و با همکاری مرکز شتابدهی نوآوری یاس فعالیت خود را آغاز کرد. هدف نهایی از اجرای این طرح ، تسهیل قسمتی از مسیر تجاری سازی طرح افرادی است که دغدغه تولید ثروت از طرح یا اختراع خود را دارند. 

ما در ایوان فناوری و نوآوری افرا افتخار داشتیم در این رویداد در کنار مخترعین توانمند کشورمان حضور داشته و به ارائه مشاوره در حوزه تجاری سازی فناوری بپردازیم. تجاری سازی طرح ها مستلزم تکمیل ابعاد فنی و عملکرد محصول، ارزش گذاری کارشناسی و شناسایی انواع روش همکاری جهت تجاری سازی می باشد که در جلسات متعدد تلاش کردیم بسته به نوع طرح، پیشنهادات اثربخشی به فناوران عزیز ارائه شود.

 

AmirAdmin

Author AmirAdmin

More posts by AmirAdmin
error: