کشیدگی ردیف و محتوا

آیین نوزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس در تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. در این مراسم از محصولات فناورانه برتر رونمایی و واحدهای برتر این پارک با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری معرفی شدند.

در این مراسم شرکت ایوان فناوری و نوآوری افرا به دلیل توسعه سازمانی و ارائه خدمات تخصصی در حوزه انتقال فناوری و سرمایه‌گذاری به شرکت‌های پارک، موفق به کسب رتبه شرکت برتر در زمینه خدمات تخصصی مدیریت و انتقال فناوری شد. همکاری با اداره کل بومی‌سازی و سرمایه‌گذاری پارک فناوری پردیس در زمینه عارضه‌یابی صنعتی، طراحی مسیر بومی‌سازی فناوری، ارزیابی اختراعات، مشاوره کسب‌وکار و خدمات تخصصی جذب سرمایه برای شرکت‌های فناور پارک از تجربیات ارزشمند افرا در این مسیر بوده است.

افتخار انتخاب افرا به عنوان شرکت برتر پارک فناوری پردیس، در سایه الطاف الهی و تلاش و حضور صمیمانه تمامی همکاران عزیز افرا که در حال حاضر و در سالهای گذشته در کنار تیم افرا بوده اند حاصل شده است. به امید توسعه روزافزون افرا و حرکت موثر و پرشتاب در مسیر بومی سازی و تجاری سازی فناوریهای راهبردی کشور، با توکل بر خداوند متعال.

دیدگاه خود را ثبت کنید

error: