نشست تخصصی فرصت های فناوری نانو در صنایع داروسازی

توسط شهریور 24, 1398 مهر ۹ام, ۱۳۹۸ اخبار افرا

نشست تخصصی فرصت های فناوری نانو در صنایع داروسازی

نشست تخصصی فرصت های فناوری نانو در صنایع داروسازی ، روز سه شنبه مورخ  ۹۸/۰۷/۰۲ در حاشیه نمایشگاه بین المللی “ایران فارما ۲۰۱۹” برگزار می شود.

در راستای توسعه‌ی فناوری نانو در حوزه بهداشت و سلامت، نشست تخصصی فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی با حضور شرکت‌های داروسازی، فناوران و تولیدکنندگان تجهیزات مربوطه در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در تاریخ ۲ مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف افزایش بهره وری و توسعه محصولات جدید در صنعت داروی کشور اقدام به برگزاری نشست تخصصی تحت عنوان «فرصت‌های فناوری نانو در صنایع داروسازی» کرده است.  ارائه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فناوری های پیشرفته نانویی در ۳ حوزه تجهیزات و ماشین‌آلات، نانوداروها، و آب و پساب ، معرفی فناوران و شرکت های تولیدکننده، معرفی سیاست ها و الگوهای حمایتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در به کارگیری فناوری های نانویی در صنایع دارویی از سرفصل های این نشست خواهد بود.

در انتهای این نشست، متقاضیان فناوری و سرمایه‌گذاران به منظور آشنایی بیشتر با فناوری‌های ارائه شده در جلسات B2B به بررسی جزئیات فناوری های ارائه شده خواهند پرداخت.

ایوان فناوری و نوآوری افرا به عنوان مجری و کارگزار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزاری این نشست را به عهده خواهد داشت.

متقاضیان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://evnd.co/0sR4u ، مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن ۷۶۲۵۱۰۹۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

محل برگزاری : تهران- مصلی امام خمینی (ره) – سالن افتتاحیه نمایشگاه

زمان : ۲ مهرماه ۱۳۹۸، ساعت ۱۴