تونل‌های زیرزمینی پستی احداث می‌شوند

توسط بهمن 28, 1398 اخبار فناوری

تونل‌های زیرزمینی پستی احداث می‌شوندشرکت انگلیسی «ماگوی» که چندی پیش، طرح احداث تونل‌های زیرزمینی پستی مشابه هایپرلوپ را برای ارسال بسته‌های پستی ارائه کرده بود، موفق به پیشروی پروژه خود شده است.

این شرکت برای اجرایی شدن پروژه خود ۱.۵ میلیون پوند سرمایه جذب کرده است؛ این پول به آنها امکان می‌دهد تیم خود را گسترش دهند و وارد مرحله آزمایشی شوند که یک مسیر آزمایش ۱.۲ مایل از لوله‌های مغناطیسی را شامل می‌شود.

Magway مستقر در ومبلی لندن، در سال ۲۰۱۷ توسط روپرت کروز، مهندس پروژه هایپرلوپ ایلان ماسک ، و فیل دیویس، کارشناس تجارت تاسیس شد.

به گفته شرکت ماگوی، ممکن است شبکه تونل‌های زیرزمینی این شرکت بتوانند پس از نصب کامل، طی یک سال، بیش از ۶۰۰ میلیون بسته را در لندن جا به جا کنند.

آنها امیدوارند که نخستین مسیر عملیاتی بین لندن، هرتفوردشایر و Milton Keynes را بسازند؛ به گفته این شرکت تأمین بخشی از بودجه مورد نیاز آزمایش نشان می‌دهد مردم، به ویژه نسل‌های جوان آماده هستند تا از مشاغل نوآورانه مانند ماگوی حمایت کنند تا شیوه‌های حمل و نقل موجود و منسوخ شده را تغییر دهند.

تیم شرکت ماگوی می‌گوید: شبکه تونل‌های آنها به خرده فروشان راهی سریع و ارزان برای جابجایی کالاها می‌دهد و می‌تواند تا تقریباً سه سال دیگر راه اندازی شود و کار کند.

مجموعه تونل‌های ماگوی، ۷۲ هزار واگن را در هر ساعت منتقل خواهند کرد که هر یک از آنها حامل چهار بسته هستند و در یک مسیر مغناطیسی با سرعت کمتر از ۶۴ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

 

مطالب مرتبط :